Labas- aš Laura, prancūzų kalbos mokytoja !

Prancūzų kalbos mokau nuo 2007 metų. Turiu patirties mokant skirtingų poreikių mokinius.
Be to, kad esu mokytoja, esu kūrėja. Sukūriau online video kursus norėdama padėti kitiems išmokti kalbą patogiu būdu. Ne visi turime galimybę mokytis tuo pačiu metu, ar lankyti kursus. Vieni dirba slenkančiu grafiku, kiti augina mažus vaikus ir pan.  Mano kursuose, kada mokytis sprendžiate jūs, svarbiausia, kad būtumėte motyvuoti ir iš anksto nuspręstumėte, kiek laiko skirsite mokslams ir kaip dažnai mokysitės.
Nuolat tobulėju ir atnaujinu savo kursų turinį. Jau keletą metų specializuojuosi mokyti kalbą būtent nuotoliniu būdu, todėl visa medžiaga tam yra pritaikyta ir daug kartų išbandyta bei patobulinta.
Kalba- tai bilietas į platųjį pasaulį, todėl kviečiu mokytis nuotoliniu būdu ir atrasti prancūzų kalbos grožį kartu su manimi. Išmokti gali kiekvienas, tereikia tik noro, ir šiek tiek pastangų :)

KĄ MAN REIŠKIA BŪTI MOKYTOJA?

Mokytojo darbe kasdien daug iššūkių, tas mane vylioja. Bendravimas su vaikais ir su suaugusiais. Reikia mokėti pateikti medžiagą, kuo įdomiau, tam, kad norėtųsi tęsti mokymąsį, o ne jį baigti. Moku sudominti tiek pačius mažiausius, tiek vyresniuosius. Man labai svarbu, kad būtų gera mokytis, todėl mano pamokos ir kursai yra šiuolaikiški, motyvuojantys ir nenuobodūs.

- Laura Dirsytė Skrendevskaja
Created with