Kad ir kuriame pasaulio kampelyje būtumėte, kad ir kokiu dienos ritmu gyventumėte – mokykitės ir nustebinkite patys save!


Prisijunk jau šiandien


  Siūlau Jums išskirtinę programą. Šis kursas suteikia kokybišką mokymosi patirtį visiems, kuriems svarbu praktiškumas, laisvė ir greitis. Kursai apima tiek kalbos vartojimą, žodyno plėtimą, tiek ir gramatiką, todėl yra ugdomos visos kompetencijos, būtinos tvirtam prancūzų kalbos pagrindų įgijimui. Skirtas tiems, kurie yra pakankamai motyvuoti savarankiškai mokytis, kai yra aiškiai ir išsamiai pateikiama medžiaga, atliekami pratimai ir įvairios atsiskaitymo užduotys raštu ir žodžiu, tačiau jaučiamas mokytojos palaikymas kiekviename jūsų žingsnyje.


    Prancūzų kalba yra viena iš gražiausių pasaulyje. Ja kalbėjo patys žinomiausi rašytojai ir dailininkai, skulptoriai ir menotyrininkai, aktoriai ir kiti visuomenės veikėjai. Fonetikos ypatybės prancūzų kalbą paverčia malonia ausiai ir jai suteikia daug išraiškingumo. Būtent prancūzų kalba buvo parašyti patys gražiausi eilėraščiai, daugelio nuomone, tai poezijos ir meilės kalba. Tuo pat metu prancūzų kalba išlieka viena iš populiariausių kalbų visame pasaulyje, kuri labai plačiai naudojama versle. Ši kalba naudojama daugiau kaip 40 šalių. Kalbos žinojimas visose gyvenimo situacijose leidžia labiau pasitikėti savimi. Šios kalbos žinios gali tapti jūsų papildomu privalumu siekiant karjeros, bei padės giliau suprasti Prancūzijos kultūrą, susipažinti su naujais žmonėmis.

Kai išmoksite prancūzų kalbą, Jūs galėsite:

• praplėsti savo prancūzų kalbos žodyną, įsisavinti teisingą žodžių tarimą ir gramatiką;

• suprasite parašytą tekstą ir sugebėsite bendrauti raštu;

• laisvai valdysite kalbą esant įvairioms bendravimo situacijoms;

• įgysite daugiau pasitikėjimo savimi, kadangi galėsite laisvai išreikšti savo mintis prancūzų kalba.


MOKYMOSI PROGRAMĄ SUDARO:

PAGRINDINĖS TARIMO TAISYKLĖS

Išmoksite gražaus prancūziško tarimo. Turėsite daug klausimo praktikos, užduočių, mokysitės atskirti prancūzų kalbos garsus ir raides.

ATSISKAITYMO UŽDUOTYS

Tai pratimai žodžiu ir/arba raštu. Taip, taip, jūs privalote kalbėti, todėl turėsite įrašyti savo balsą ir atlikti užduotį. Po kiekvieno atsiskaitymo gausite įvertinimus, mokytojos asmeninius komentarus, pastabas ir patarimus tolesniam tobulėjimui.

KLAUSIMAI MOKYTOJAI

GALIMYBĖ bet kada užduoti klausimus ir gauti atsakymus (raštu ir/ar video arba audio formatu.

PAMOKŲ UŽRAŠAI

Užrašuose pateikiama pamokos santrauka, esminė pamokos informacija. Tai padeda dar kartą apžvelgti pamokos medžiagą bei ją įsisavinti. Užrašai pateikiami pdf formatu. Patogu atsispauzdinti prieš žiūrint pamoką ir žymėtis pastabas

GARSO ĮRAŠAI

Pamokas papildo garso įrašai, kurie padeda lavinti klausymo įgūdžius, kalbos pajautimą, tartį bei intonaciją

VIKTORINOS

Pamokose daugybę įvairaus pobūdžio testų, kurie jums leis greičiau įtvirtinti įgytas žinias

KURSŲ NAUDA

Žiūrėdami vaizdo pamokas mokiniai gali mokytis bet kada ir bet kurioje vietoje, kurioje yra tiekiama bevielio interneto paslauga. Taip mokydamiesi sutaupysite laiko, galėsite mokytis jums labiausiai tinkamu tempu – darydami pauzes ir pakartodami įrašus tiek kartų, kiek jums to reikia. Mano kursuose mokomasi kiekvienam patogiu metu ir priimtinu tempu.

PRIVATI BENDRUOMENĖ

Dalyvaukite internetiniame forume, dalinkitės mintimis ir idėjomis, stiprinkite ryšį, gaukite pagalbos mokantis.

KLAUSIMAI MOKYTOJAI

Mokantis kylo klausimų ?  Susisiekite  [email protected] ir gaukite atsakymą.

IŠSKIRTINIAI PASIŪLYMAI

Gaukite išskirtinius pasiūlymus ir nuolaidas.

ŠIE KURSAI TIKS, JEI:

  • mėgsti aiškią struktūrą ir konkretumą;
  • esi pasirengęs skirti laiko įsisavinti įdomiai ir naudingai medžiagai;
  • nori mokytis Tau patogiausiu metu, bet nori turėti mokytoją, kuris seka mokymosi procesą, tikrina klaidas, atsako į klausimus ir teikia grįžtamąjį ryšį;
  • prancūzų kalbos niekada nesimokė arba mokėsi labai nedaug.
Write your awesome label here.
Mokykitės savarankiškai ir pasiektais rezultatais nustebinkite ne tik savo pašnekovus, bet ir save patį! Aš tikiu Jumis, o Jums belieka patikėti savimi!
Mokytoja
Laura Dirsytė Skrendevskaja
Tobulėk online jau šiandien !

PRANCŪZŲ KALBA PRADEDANTIESIEMS A1-A2 (1 dalis)

Svajoji išmokti prancūzų kalbą ? Siūlau Jums išskirtinę programą. Šis kursas suteikia kokybišką mokymosi patirtį visiems, kuriems svarbu praktiškumas, laisvė ir greitis. Kursai apima tiek kalbos vartojimą, žodyno plėtimą, tiek ir gramatiką, todėl yra ugdomos visos kompetencijos, būtinos tvirtam prancūzų kalbos pagrindų įgijimui. Skirtas tiems, kurie yra pakankamai motyvuoti savarankiškai mokytis, kai yra aiškiai ir išsamiai pateikiama medžiaga, atliekami pratimai ir individualios atsiskaitymo užduotys, tačiau jaučiamas mokytojos palaikymas kiekviename jūsų žingsnyje.

Write your awesome label here.
Created with