Prancūzų kalbos kursas pradedantiesiems 2

Kad ir kuriame pasaulio kampelyje būtumėte, kad ir kokiu dienos ritmu gyventumėte – mokykitės ir nustebinkite patys save!

PAMOKŲ UŽRAŠAI

Užrašuose pateikiama pamokos santrauka, esminė pamokos informacija. Tai padeda dar kartą apžvelgti pamokos medžiagą bei ją įsisavinti. Užrašai pateikiami pdf formatu. Patogu atsispauzdinti prieš žiūrint pamoką ir žymėtis pastabas

ATSISKAITYMO UŽDUOTYS

Tai pratimai žodžiu ir/arba raštu. Taip, taip, jūs privalote kalbėti, todėl turėsite įrašyti savo balsą ir atlikti užduotį. Po kiekvieno atsiskaitymo gausite įvertinimus, mokytojos asmeninius komentarus, pastabas ir patarimus tolesniam tobulėjimui.

GALSO ĮRAŠAI

Pamokas papildo garso įrašai, kurie padeda lavinti klausymo įgūdžius, kalbos pajautimą, tartį bei intonaciją

PRIVATI BENDRUOMENĖ

Dalyvaukite internetiniame forume, dalinkitės mintimis ir idėjomis, stiprinkite ryšį, gaukite pagalbos studijuojant

VIKTORINOS

Pamokose daugybę įvairaus pobūdžio testų, kurie jums leis greičiau įtvirtinti įgytas žinias

KLAUSYMAI MOKYTOJAI

GALIMYBĖ bet kada užduoti klausimus ir gauti atsakymus (raštu ir/ar video arba audio formatu. .

KURSAI TIKS, JEIGU:

  • mėgsti aiškią struktūrą ir konkretumą;
  • esi pasirengęs skirti laiko įsisavinti įdomiai ir naudingai medžiagai;
  • nori mokytis Tau patogiausiu metu, bet nori turėti mokytoją, kuris seka mokymosi procesą, tikrina klaidas, atsako į klausimus ir teikia grįžtamąjį ryšį;
  • turi minimalius prancūzų kalbos pagrindus
Write your awesome label here.
Mokykitės savarankiškai ir pasiektais rezultatais nustebinkite ne tik savo pašnekovus, bet ir save patį! Aš tikiu Jumis, o Jums belieka patikėti savimi!
Mokytoja
Laura Dirsytė Skrendevskaja
Tobulėk online jau šiandien !

PRANCŪZŲ KALBA PRADEDANTIESIEMS A1-A2 (2 dalis)

Tai pirmosios dalies tęsinys. Šis kursas suteikia kokybišką mokymosi patirtį visiems, kuriems svarbu praktiškumas, laisvė ir greitis. Kursai apima tiek kalbos vartojimą, žodyno plėtimą, tiek ir gramatiką, todėl yra ugdomos visos kompetencijos, būtinos tvirtam prancūzų kalbos pagrindų įgijimui. Skirtas tiems, kurie yra pakankamai motyvuoti savarankiškai mokytis, kai yra aiškiai ir išsamiai pateikiama medžiaga, atliekami pratimai ir individualios atsiskaitymo užduotys, tačiau jaučiamas mokytojos palaikymas kiekviename jūsų žingsnyje.
Write your awesome label here.
Created with