Labas, džiaugiuosi kad esi čia.

Kviečiu išmokti prancūzų kalbą kartu su manimi

 Aš Laura, prancūzų kalbos mokytoja !

Prancūzų kalbos mokau nuo 2007 metų. Turiu patirties mokant skirtingų poreikių mokinius.
Be to, kad esu mokytoja, esu kūrėja. Sukūriau online video kursus norėdama padėti kitiems išmokti kalbą patogiu būdu. Ne visi turime galimybę mokytis tuo pačiu metu, ar lankyti kursus.
Mano kursuose, kada mokytis sprendžiate jūs, svarbiausia, kad būtumėte motyvuoti ir iš anksto nuspręstumėte, kiek laiko skirsite mokslams ir kaip dažnai mokysitės.
Nuolat tobulėju ir atnaujinu savo kursų turinį. Jau keletą metų specializuojuosi mokyti kalbą būtent nuotoliniu būdu, todėl visa medžiaga tam yra pritaikyta ir daug kartų išbandyta bei patobulinta.
 
KĄ MAN REIŠKIA BŪTI MOKYTOJA?
Mokytojo darbe kasdien daug iššūkių, Mokėjimas pateikti medžiagą, kuo įdomiau, tam, kad norėtųsi tęsti mokymąsį, o ne jį baigti. 
Man labai svarbu, kad būtų gera mokytis, todėl mano kursai yra šiuolaikiški, motyvuojantys ir nenuobodūs.

 

Kodėl verta mokytis prancūzų kalbos?

🇫🇷Prancūzų kalba atveria galimybes perspektyviai tarptautinei karjerai. Sklandžiai kalbėti prancūziškai būtina kiekvienam, planuojančiam karjerą tarptautinėse organizacijose;
🇫🇷Prancūzų kinas - neabejotinai išskirtinis ir filmus žiūrėti originalo kalba yra vienas malonumas;
🇫🇷Prancūzų kalba - dažnai vadinama "meilės kalba" bei viena gražiausių kalbų pasaulyje;
🇫🇷Pramokus prancūzų kalbos yra lengviau mokytis kitų kalbų - ispanų, portugalų ar italų;
🇫🇷 Prancūzų kalba yra antroji daugiausia vartojama kalba Europoje. Ji yra penktoji pagal populiarumą pasaulyje – po kinų, anglų, ispanų ir arabų kalbų. Prancūzų kalba – penkiuose pasaulio žemynuose vartojama kalba;
🇫🇷 Prancūzijoje studijos yra nemokamos. Doktorantūros studentai, mokantys prancūzų kalbą, gali pretenduoti į Prancūzijos Vyriausybės stipendijas. Pasaulyje Prancūzija pirmauja pagal priimamų studijuoti ne anglakalbių studentų skaičių.