7 Sėkmės įstatymai

  7 Sėkmės įstatymai

 Amerikietis Randy Gage‘as yra klasikinės sėkmės istorijos pavyzdys, pradėjęs nuo indų plovėjo tapo multimilijonieriumi. Jis – tikras tinklinės rinkodaros guru, mokęs daug sėkmės sulaukusių žmonių daugiau nei 25 šalyse. Dalijamės mintimis apie sėkmę iš populiarios R.Gage‘o knygos „7dvasiniai klestėjimo įstatymai”, sulaukusio pasaulinio skaitytojų pripažinimo.

    Tuštumos įstatymas. Būkite pasiruošę paleisti tai, ką turite, kad gautumėte tai, ko trokštate. Jei laikotės įsikibę ko nors negatyvaus, jūsų gyvenime nėra vietos pozityviems dalykams. Ko įsikibę laikotės iki šiol irk o galėtumėte atsisakyti? Pradėkite nuo paprastų dalykų: jei jums reikalingi nauji batai, išmeskite nudėvėtus. Jei jums reikalinga nauja apranga, atlikite reviziją savo spintoje ir senus drabužius atiduokite skurstantiems.

    Cirkuliacijos įstatymas. Ilgainiui stovintis vanduo tampa drumzlinas ir nešvarus. Cirkuliacijos įstatymas veikia lygiai taip pat. Nevilties jausmas gali mus įklampinti neveiklumo pelkėje. Išsilavinę iš sąstingio leisime laisvai cirkuliuoti energijai, panaikinsime energinius blokus ir mūsų klestėjimo “upė”tekės laisvai.

   Vaizduotės įstatymas. Pirmiausia savo pasiekimus turite pamatyti vaizduotėje. Įsivaizduodami dalykus , jūs programuojate pasąmonę sėkmei, tad ją lengviau įgyvendinti ir realybėje. Išbandykite tokį pratimą: aprašykite, kaip įsivaizduojate savo idealią dieną, ir šio aprašymo niekam nerodykite, išskyrus tuos, kurie jus palaiko ir įkvepia. Laikykite šį aprašymą lengvai pasiekiamą ir kartais , turėdami laisvą minutę , jį perskaitykite.

   Kūrybos įstatymas. Žmogus gali pasiekti tai, ko nori, vadovaudamasis savo minčių jėga, intuicija ir vaizduote. Idėjos yra sąmonės epicentras, o Jūsų sveikatą, laimę, savijautą ir mąstymo kryptį didele dalimi lemia jūsų mintys, kurioms teikiate pirmenybę. Taigi jūsų gerovė tiesiogiai susijusi su jūsų mąstymu – pasistenkite, kad jis būtų kūrybiškas.

  Atidavimo ir gavimo įstatymas. Jei ką nors atiduodate, tai jums sugrįžta dešimteriopai. Kuomet ką nors gero gaunate, labai svarbu tuo gėriu dalytis su aplinkiniais. Jei turite ypatingų gebėjimų ar talentų (pavyzdžiui, mokate dailiai tapyti ar groti fortepijonu) ir jų nenaudojate, įžeidžiate savo dieviškąją prigimtį. Tam, kad su derama pagarba vertintumėte savo gebėjimus, privalote jais džiaugtis ir dalytis. Jei tai darote, į savo gyvenimą pritraukiate daugiau gėrybių. Kaip sakoma, kaip šauksi, taip ir atsilieps.

   Dešimtinės įstatymas. Visata visada pasiims savo dešimtinę. Taip jai, dvasinio palaikymo šaltiniui išreikšime dėkingumą. Jūs niekada nežinote, kaip jūsų dešimtinė sugrįš. Pinigai – paprasčiausias būdas, tačiau jie gali sugrįžti bet kokia forma: darniais santykiais su artimaisiais, gera sveikata ir t.t. Beje, užuot mąstę, kad atiduodate sau priklausančius 10%, įsivaizduokite, kad visata jums savo ruožtu atiduoda 90% to, kas priklauso jai.

   Atleidimo įstatymas. Jei negalite atleisti žmonėms, negalite priimti iš gyvenimo visų jo teikiamų gėrybių. Jei jūsų siela pripildyta neapykantos, joje sau vietos negali rasti meilė. Jūs privalote atsisakyti negatyvių minčių, žlugdančių jus iš vidaus ir neduodančių ramybės. Jei turite nuoskaudų, atliekate aukos vaidmenį ir niekaip negalite tapti nugalėtoju.

                                                                                       Parengė Viktorija Petkevičiūtė

                                                                                       Žurnalas „Raktas“ 2018 m.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite aktualiausias naujienas bei geriausius straipsnius tiesiai į el. paštą.

Sekite „Tobulėk online“ naujienas bei įrašus Facebook

Seminarai, mokymai, kursai, knygos internetu                               

@ 2021 Tobulėk online | Visos teisės saugomos